Stanowisko: Serwisant sieci telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Jedlicze i okolice

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac związanych z przyłączaniem nowych abonentów do sieci (instalacja urządzeń, prowadzenie okablowania, instalacja anten)
  • Budowa sieci wewnątrz-budynkowych: światłowodowych, miedzianych i bezprzewodowych.
  • Budowa światłowodowych sieci telekomunikacyjnych

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości.
  • Odpowiedzialność oraz dobra organizacja swojego czasu pracy.
  • Zaangażowanie oraz sumienność w wypełnianiu obowiązków.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wiedza z zakresu budowania sieci telekomunikacyjnych.
  • Uprawnienia SEP.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności oraz realizacji planu pracy.

CV należy przesłać na adres e-mail: biuro@vegawlan.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 283 z późniejszymi zmianami)”.