Budowa infrastruktury światłowodowej w technologii FTTH

Drodzy Państwo,
w ramach modernizacji i rozbudowy istniejącej sieci szkieletowej zapewniającej dostęp do sieci Internet, planujemy budowę infrastruktury światłowodowej w technologii FTTH (ang. fiber to the home – światłowód do domu).
W pierwszym etapie usługa będzie dostępna na terenie miejscowości Jaszczew, następnie sukcesywnie planujemy udostępnić taką możliwość klientom na terenie Jedlicza.
O postępach prac oraz dostępności usługi będziemy sukcesywnie informować.

W raz z uruchomieniem sieci światłowodowej proponujemy państwu bezpłatne przejście na następujące warunki świadczenia usługi:
Poziom 1 – 30Mbit/15Mbit – 35 zł brutto/ m-c + 1Mbit/s dodatkowo za każdy rok stażu w sieci (program lojalnościowy – „Dziękujemy że jesteś z nami” )
Poziom 2 – 50Mbit/25Mbit – 45 zł brutto /m-c +1Mbit/s dodatkowo za każdy rok stażu w sieci.
Poziom 3 – 100Mbit/50Mbit – 60zł brutto/ m-c + 2Mbit dodatkowo za każdy rok stażu w sieci.

Dla osób ściągających duże ilości danych proponujemy usługę dodatkową „Transfer nocny” gdzie w godzinach pomiędzy 00:00 – 08.00 transfer wzrasta x2 (dotyczy taryf Poziom1 oraz Poziom2) – koszt usługi 10zł miesięcznie.

Światłowód jest w tej chwili najszybszym medium dostępu do Internetu, telewizji czy telefonii, a przy tym z potencjałem na przyszłość – możliwości kabli światłowodowych są znacznie wyższe, niż jesteśmy w stanie to obecnie wykorzystać więc w przyszłości prędkości łączy z pewnością będą wzrastać.